Sokołów

Walentynkowy Maraton Filmowy

Kultura Pon. 29.01.2024 11:48:48
29
sty 2024

W sobotę, 10 lutego o godzinie 19:00 w kinie Sokół w Sokołowie Podlaskim odbędzie się Walentynkowy Maraton Filmowy. Z tej okazji wyświetlone zostaną dwa filmy: komedia romantyczna „Miłość bez ostrzeżenia” oraz romans „Piękna katastrofa 2”. Wśród atrakcji zaplanowano również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz barek z przekąskami i napojami.

„Miłość bez ostrzeżenia”
Anne Hathaway, Peter Dinklage, Joanna Kulig i Marisa Tomei w błyskotliwej komedii romantycznej o wszystkich odcieniach miłości, która rozgrywa się w magicznej scenerii tętniącego życiem Nowego Jorku.

Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys – musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta – zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu.

Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno: nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

przedpremiera
ograniczenie wiekowe: 15+
długość: 1 h 40 min

„Piękna katastrofa 2”
Szalony romans Abby i Travisa wkracza na zupełnie nowy poziom, który nazywa się „małżeństwo”!

Abby i Travis budzą się po szalonej nocy w Las Vegas bogatsi o ból głowy, kupę forsy, którą Abby wygrała w kasynie i obrączki na palcach. Wygląda na to, że w przypływie namiętności podkręconej alkoholem wzięli ślub. Co teraz?

Za wygrane bogactwo postanawiają spędzić upojny miodowy miesiąc w Meksyku w towarzystwie znajomych i rodziny. Ale zanim to nastąpi każde z nich wyprawia swój wieczór kawalerski/panieński, który kończy się nieziemską zadymą. Co gorsza ich tropem rusza mafioso Benny i jego osiłki, by odzyskać forsę, którą stracili w kasynie. Nowa droga życia Abby i Travisa zapowiada się naprawdę wyboiście.

premiera
kategoria wiekowa: 15+
długość trwania: 1 h 30 min

Bilety można zakupić w kasie kina od czwartku do niedzieli w godzinach 14:30-20:00 oraz online TUTAJ.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Paweł Kryszczuk

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.